Spacer fotograficzny w Tychach

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wspólne fotografowanie Starych Tychów. Czy czas zatrzymał się w tym jednym z najstarszych zakątków miasta? Co uda się uchwycić okiem aparatu fotograficznego? Jak dziś wyglądają Stare Tychy, które na przestrzeni lat zmieniły swe oblicze? W sobotę, 16 kwietnia o godzinie 15.00, spotykamy się na tyskim rynku i idziemy w trasę przez najstarszą część miasta.

Na spacer fotograficzny przyjść może każdy, kto tylko ma ochotę na wspólne robienie zdjęć i rozmowy o fotografii, niezależnie od posiadanego sprzętu oraz poziomu fotograficznych umiejętności. To okazja nie tylko do wykonania zdjęć, ale też do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nie są wymagane żadne wcześniejsze rezerwacje. Będzie to trzeci spacer fotograficzny organizowany przez TTF. W lipcu i sierpniu minionego roku TTF poprowadził mieszkańców regionu po tyskich osiedlach, pod hasłem “Tychy od A do Z”.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne to grupa pasjonatów fotografii z Tychów i okolic, zarówno amatorów jak i zawodowych fotografów. Regularnie organizuje pokazy zdjęć (slide show) i wystawy w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach. Dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do stowarzyszenia, spacer fotograficzny to okazja do uzyskania informacji z pierwszej ręki. TTFowicze wyjaśnią wszystkim chętnym, dlaczego warto i jak dołączyć. Więcej informacji o TTF na www.ttf.tychy.pl i Facebooku >klik<.

Podziel się