Archiwum: Zostań fotografem Parlamentu Europejskiego!

Parlament Europejski rusza z kolejną edycją konkursu dla amatorów zdjęć i fotografów. Co miesiąc podawany jest nowy temat – wystarczy wziąć aparat, zrobić dobre zdjęcie i… wygrać wycieczkę do Strasburga na listopadową sesję plenarną i możliwość samodzielnego przeprowadzenia fotoreportażu dla portalu Parlamentu Europejskiego. Nic prostszego!

Marcowy temat fotografii brzmi: „Być kobietą”. Termin nadsyłania prac konkursowych mija o północy 29 marca. Spośród nadesłanych zdjęć, komisja wybierze dziesięć najlepszych oraz wybierze zwycięzcę danego miesiąca, który automatycznie stanie się jednym z finalistów konkursu. Najlepsze kadry stycznia opublikowano na platformach Parlamentu na Facebooku i Google+. Tam też można głosować na swoje ulubione zdjęcie (kliknięcie „like” lub „+1”) w ramach nagrody publiczności.

Zwycięzca wyłoniony przez jury oraz faworyt publiczności zostaną zaproszeni na listopadową sesję plenarną PE w Strasburgu i przygotują oficjalny fotoreportaż dla naszego portalu. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo >tutaj<. Powodzenia! "Głód wiedzy w warunkach azylu" - kadr, który wygrał w lutowej odsłonie konkursu ©Hristo Rusev/www.hristorusevphotography.blogspot.com

Podziel się