Finał konkursu Grasz o staż w PE!

Mamy nowych stażystów! Dwuetapowy konkurs dla studentów i absolwentów, w którym do wygrania były 3 płatne miesięczne staże w biurze posła Marka Plury w Brukseli, dobiegł końca. Dwanaścioro finalistów walczyło o wygraną w piątek, 5 lutego w Spółdzielni Socjalnej Rybka w Katowicach Giszowcu. Oprócz rozmów inywidualnych z komisją, prac kreatywnych w grupach dla uczestników przygotowaliśmy profesjonale szkolenie z autoprezentacji i torby pełne gadżetów – by wszyscy uczestnicy wynieśli z naszego projektu coś dla siebie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom – dostanie się do tego etapu wymagało w gruncie rzeczy wieloletniej pracy nad sobą, zdobywania doświadczenia i działania dla społeczności lokalnych. Jesteśmy z Was dumni, poziom był bardzo wyrównany, a to dobitnie pokazuje, że nie należy ulegać stereotypom o młodzieży – podsumował poseł Plura. Wszystkich, którzy brali udział w konkursie, a którym nie udało się wygrać możliwości wyjazdu na staż do Brukseli, równiez tych, którzy o konkursie nie słyszeli, a chcą włączać się w pracę posła i w przyszłości ubiegać się o taki staż, zachęcamy do kontaktu z biurem pod adresem biuro@plura.pl

Jeszcze raz składamy wielkie gratulacje trzem laureatkom naszej gry o staż – Marcie Zając, Nicole Nowak i Magdzie Chmiel. Dziewczyny pojadą do Brukseli jeszcze w tym roku i mamy nadzieję, że podzielą się z Państwem swoimi wrażeniami! Tymczasem – zapraszamy do kliknięcia w galerię, tam znajdziecie Państwo krótki fotoreportaż z finału.

Kolejna edycja konkursu już z końcem roku!

Podziel się