Gram razem z WOŚP

Moi Drodzy, jak co roku, tak i w tym,postanowiłem włączyć się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Na początku chciałbym zaprosić Was do wzięcia udziału w licytacji Rzeczy od serca.

Dla ludzi o wielkich sercach mam piękny fotograficzny album „Sejm i Senat”. Obejrzysz go przy dobrej kawie lub herbacie (zapas w zestawie!) popijanej z oryginalnego senackiego kubka, co umili wiele dobrych chwil, które oderwą Cię od obrazu rozwrzeszczanej polityki, jaką oglądasz na co dzień w TV. W zestawie także kilka pożytecznych drobiazgów: ekologiczna torba, notatnik, długopis, smycz itp.

Link do aukcji: Rzeczy od serca. Senator Marek Plura.

Kilka zdjęć przedmiotów aukcji:

Zawsze deklaruję się jako wolontariusz WOŚP, niestety moja niepełnosprawność nie pozwala mi na długie bycie z Wami na ulicy i zbieranie do tradycyjnej puszki. Tu z pomocą przychodzi Internet i eSkarbonka, serdecznie zachęcam do wrzucenia paru złotych.

Link do mojej internetowej puszki: Marek Plura eSkarbonka WOŚP

To jeszcze nie koniec mojego zaangażowania w tegoroczną, jubileuszową edycję Orkiestry. Już 30 stycznia, podczas wielkiego finału w Katowicach, będę na terenie Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. K. Gibińskiego SUM w Katowicach przy ulicy Ceglanej 35, które przygotowało wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość przebadania wzorku dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie też występów, pokazów i warsztatów. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Cree i mini światełko do nieba.

Z tej okazji przygotowałem dla odwiedzających „elektroniczne światełko”, które będzie można dostać na terenie wydarzenia.

Serdecznie dziękuję dyrekcji szpitala za zaproszenie i umożliwienie mi wzięcia udziału w tym wspaniały wydarzeniu.

Szczegóły znajdziecie tutaj: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. K. Gibińskiego SUM w Katowicach gra dla WOŚP.

Grajmy wszyscy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci! Do zobaczenia!

Podziel się