Konkurs Lady D. edycja 2019. Zgłoszenia!

Pragnę gorąco zaprosić Państwa do udziału w 16. edycji konkursu Lady D. – Dama z Niepełnosprawnością.

Ideą konkursu jest promowanie niezwykłych kobiet, które mimo zmagania się z niepełnosprawnością osiągają życiowe sukcesy, realizują pasje, są inspiracją, oparciem i wzorem dla innych. Organizowany przeze mnie od 2002 roku konkurs skierowany jest do organizacji i osób z województwa śląskiego, działających na rzecz aktywnego życia kobiet z niepełnosprawnościami.

Uroczysta gala Lady D. 2018 w Katowicach
Uroczysta gala Lady D. 2018 w Katowicach

Zapraszam mieszkańców Śląska do zgłaszania kandydatur z terenu Państwa powiatu, miasta, czy gminy. Zgłoszenia można dokonać przy pomocy formularza, który jest do pobrania na stronie www.plura.pl i przesyłając je na adres e-mail: biuro@plura.pl bądź na adres pocztowy biura w Katowicach tj. ul. Ceglana 4a, 40-514 Katowice.

Na zgłoszenia czekamy do 14 marca 2019 roku.

Pierwsza edycja konkursu Lady D. odbyła się w 2002 roku. Od tego czasu finały Lady D. odbywały się już m.in. w Katowicach, Sejmie RP i Parlamencie Europejskim w Brukseli. Od 2011 roku Konkurs nosi imię Ś.P. Krystyny Bochenek, wicemarszałek Senatu RP, wielkiej orędowniczki konkursu, która zginęła tragicznie w katastrofie smoleńskiej.

Szczegóły, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo poniżej.

Formularz zgłoszeniowy [DOC]

Formularz zgłoszeniowy [PDF]

Regulamin Konkurs Lady D. edycja 2019

Podziel się