Konkurs o staż w PE!

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie Grasz o staż w PE! Przedmiotem konkursu są trzy staże w Parlamencie Europejskim w Brukseli ufundowane przez posła Marka Plurę.

W rekrutacji mogą wziąć udział studenci śląskich uczelni z kierunków: prawa, administracji, politologii, stosunków międzynarodowych, europeistyki, nauk społecznych i ekonomicznych, filologii oraz dziennikarstwa. Konkurs polega na napisaniu listu motywacyjnego oraz wypełnieniu formularza, w którym, poza ogólnymi informacjami o kandydacie na staż, znajdują się także opisowe pytania konkursowe – dotyczą one Twojej przyszłości, pomysłu na siebie i wyzwań, które w życiu podejmujesz. Drugi etap, do którego zakwalifikują się wybrani kandydaci, będzie miał formę rozmowy z jury.
Termin składania formularzy zgłoszeniowych oraz nadsyłania listów motywacyjnych z uwagi na prośbę studentów został przesuniąty na północ 31 grudnia 2015 r. Regulamin konkursu z nową datą jego finału, formularze oraz pozostałe informacje są dostępne do pobrania poniżej.

Śledź konkurs na Facebooku – kliknij tutaj.

Pliki do pobrania:
Regulamin Grasz o staż w PE!
Formularz zgłoszeniowy Grasz o staż w PE!

Podziel się