Zgłoszenia do Konkursu Lady D. 2021 rozpoczęte!

Pragnę gorąco zaprosić Państwa do udziału w konkursie Lady D. – Dama z Niepełnosprawnością.

Ideą konkursu jest promowanie niezwykłych kobiet, które mimo zmagania się z niepełnosprawnością osiągają życiowe sukcesy, realizują pasje, są inspiracją, oparciem i wzorem dla innych. Organizowany przeze mnie od 2002 roku konkurs skierowany jest do organizacji i osób z województwa śląskiego, działających na rzecz aktywnego życia kobiet z niepełnosprawnościami.

Gala finałowa Lady D. 2019

Zapraszam mieszkańców Śląska do zgłaszania kandydatur z terenu Państwa powiatu, miasta, czy gminy. Zgłoszenia można dokonać przy pomocy formularza, który jest do pobrania na stronie www.plura.pl i przesyłając je na adres e-mail: ladyd@plura.pl bądź na adres pocztowy biura w Katowicach tj. ul. Francuska 70 lokl. 1101, 40-028 Katowice.

Na zgłoszenia czekamy do 23 kwietnia 2021 roku.

Pierwsza edycja konkursu Lady D. odbyła się w 2002 roku. Od tego czasu finały Lady D. odbywały się już m.in. w Katowicach, Sejmie RP i Parlamencie Europejskim w Brukseli. Od 2011 roku Konkurs nosi imię Ś.P. Krystyny Bochenek, wicemarszałek Senatu RP, wielkiej orędowniczki konkursu, która zginęła tragicznie w katastrofie smoleńskiej.

Szczegóły, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo poniżej.

Formularz zgłoszeniowy [DOC]

Formularz zgłoszeniowy [PDF]

Regulamin Konkurs Lady D. edycja 2021

Podziel się